Kniha návštěv

Příspěvky

Datum 14.04.2015
Vložil mirda z rusavy
Titulek super

máš to pěkně a sroumitelně popsané-vysvětlené,,,taky jsem začínal,ale byl jsem hozen přímo mezi dva roje a starej se,,,žádná literatura,,,jen starej poctivej včelař,,pár návštěv u mě a bylo,,zbytek se člověk doučí,,ale je to krásný koníček,,,,

Datum 26.05.2015
Vložil Misoka
Titulek Re: super

Je to pěkný, jen kdyby byly vhodnější pozemky. Bytová zástavba není to pravé ořechové, sousedi jsou občas naštvaní, byť se snažím chovat mírné včely a co nejméně do nich lézt.

Datum 14.04.2013
Vložil Kopecký
Titulek Blahopřeji k L2/3

Správná volba úlu. Reaguji na příspěvek k medné komořře,(nejsem reg. zatím) Stránky chválím, jen je naplnit, ale smysluplně. Čti Moderního včelaře, najdeš tam, mimo mých článků jak jednoduše a úspěšně včelařit, také mnoho odpovědí na své otázky. Nezabývej se přenášením medné komory, funguje to i bez, ikdyž proč by sis to neodskoušel, když se chceš dřít, ale já v tom nevidí žádnou pomoc. Protože když je snůška, tak i oddělky přinesou med.
hodně štěstí a úspěchu přeji

Datum 15.05.2011
Vložil FanyR
Titulek Držím palce....

Pěkné stránky, pěkné fotografie. Napiš jak ti včelky strávily zimu a přidej aktuální fotky. Rád se tu zase zastavím.

Datum 23.02.2011
Vložil goro
Titulek fandím ti...

ahoj milan,
zaujal ma tvoj začiatok včelárenia, pretože som začínal podobne, žiaden známy včelár, študoval som len články a interetové diskusie, prihlásil sa do PSNV - SK a vybral si L 2/3.

nelutujem, hoci som včielky musel doviezť až spoza hraníc, nik u nás nebol ochotný mi ich predať na 448/159, dnes je situácia iná, mám priateľov nie sice v okolí ale na slovensku, ktorí včelária na rovnakých úloch, a jeden ich aj vyrába takže nemám problémy....
začiatky som mal tiež zaujímavé, pri prvej jarnej prehliadke som prišiel o matku, vytvárané oddelky mi vylúpili vlastne včely....:-)
dnes mám z dvoch rodín 8 a ešte chcem tento rok pridať 2 a to mi ako hobby včelárovi bude stačiť
...
nech sa ti darí a nech máš stále zo včielok radosť...

jano

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode